Tere, olen Terje Alliksoo!

Iga keeruline muutus, mis Sind elus tabab, soovib näha, kas Sa oled valmis avama uue ukse, et astuda vastu paremale Minale.

Mina olen leidnud oma tee läbi muutuste ja muudatuste ning pideva õppimise. Minu haridusteekond on olnud kirju tagades võimaldades koguda kokku laiapõhjalised teadmised. 

Olen omandanud turunduse rakenduskõrghariduse (2010, Tallinna Majanduskool), kvaliteedi- ja keskkonajuhtimise eriala (2011, Tallinna Majanduskool), ettevõtte juhtimise magistrikraadi (2017, Eesti Ettevõtluskõrgkkool Mainor), ettevõtte õigustoimingute spetsialisti eriala (2020, Tallinna Majanduskool), väikesadama spetsialisti eriala (2022, Hiiumaa Ametikool).

Olen Hariduse Kvaliteediagentuuris juhtimise ja halduse täienduskoolituste kvaliteedihindaja ning panustan Tallinna Majanduskooli õppeprotsessi arendamisse. 

Tööalane tee on suunanud erinevatel ajajärkudel erinevatesse valdkondadesse alustades avaliku halduse ja merendusega, põigates läbi metallitööstuse ja iluteeninduse ning jäädes truuks puidutööstusele, ehitusele ja haridusvaldkonnale.
Sealjuures on mul võimalus olnud toimetada nii üksi kui osaleda mutrina üle 700-liikmelises meeskonnas. 

Üle 15-aasta aktiivset tööelu on andnud kogemuse nii kvaliteedi- kui protsessijuhtimises, aga ka riski-, personali- kui projektijuhtimise valdkonnas. 

Alates 2019aastast olen õpetaja kõrgkoolis.

Kliendid räägivad

"Mulle meeldis koolituse juures, et koolitaja tõi näiteid elust enesest, mis lõi piisavalt seoseid teooria ja päriselu vahel. Pika koolituse käigus läbitud materjal oli loogilises järjekorras ning saime ise läbi teha piisaval hulgal praktilisi ülesanded. Väga huvitav oli kuulata ja ülesanded olid põnevad."
Tallinna Majanduskooli õppija

Kuidas ma saan Sind aidata?

Minu peamised kompetentsid on koolitamine, vastavushindamise läbiviimine, süsteemide loomine, dokumentide koostamine, protsesside kaardistamine, analüütilisus. Ja õppimishimu. 

Ma ei karda võõraid teemasid või keerulisi ülesandeid. Mulle meeldivad väljakutsed, mis suunavad mõtteid uutele radadele ja teedele, mida varem käidud pole.