Terje Alliksoo - Sinu konsultant

Tere, olen Terje Alliksoo!

Iga keeruline muutus, mis Sind elus tabab, soovib näha, kas Sa oled valmis avama uue ukse, et astuda vastu paremale Minale.

Mina olen leidnud oma tee läbi muutuste ja muudatuste, alustades kunagi õpinguid IT-vallas, kuid olude sunnil viis koolitee mind turunduse valdkonda. Ja siis leidsin oma kutsumuse hoopis kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimises, kust olen tänaseks edasi liikunud riski-ja protsessijuhtimise maailma. 

Nautides õppimist ja otsides pidevalt uusi viise oma teadmiste täiendamiseks, lõpetasin 2017. aastal Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor rahvusvahelise ärijuhtimise ja tarneahela juhtimise (MBA) ning 2019.aastal  ettevõtte õigustoimingute spetsialisti täiendõppe Tallinna Majanduskoolis .

Lisaks olen omandanud EFQM assessori kvalifikatsiooni, läbinud kutseõppeasutuste kvaliteedi hindamise koolituse, õppinud juurde nõustamist ja teraapiat ning läbinud koolitusi projektijuhtimise, konfliktijuhtimise ja enesemotiveerimise valdkondades.

Tööalane tee on suunanud erinevatel ajajärkudel erinevatesse valdkondadesse alustades avaliku halduse ja merendusega, põigates läbi metallitööstuse ja iluteeninduse ning jäädes truuks puidutööstusele, ehitusele ja haridusvaldkonnale.
Sealjuures on mul võimalus olnud toimetada nii üksi kui osaleda mutrina üle 700-liikmelises meeskonnas. 

Üle 10-aasta aktiivset tööelu on andnud kogemuse peamiselt kvaliteedi- ja protsessijuhtimises, aga tuttavad on ka riski-, personali-, projektijuhtimise valdkonnad, inimeste juhtimine, töö-ja tuleohutuse haldamine, koolitamine ja coaching. Viimased aastad on mul võimalus olnud oma kogutud teadmisi anda edasi ka kõrgkoolis.

Kliendid räägivad

"Terje on süsteemne, konkreetne ja orienteerub väga hästi õigusvaldkonnas ja standardites. Töö lausa lendab koostöös."
Reelika Õigemeel​
Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse esinaine / Eesti toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutse andmise eestvedaja

Kuidas ma saan Sind aidata?

Minu peamised kompetentsid on koolitamine, süsteemide loomine, dokumentide koostamine, protsesside kaardistamine, analüütilisus. Ja õppimishimu. 

Ma ei karda võõraid teemasid või keerulisi ülesandeid. Mulle meeldivad väljakutsed, mis suunavad mõtteid uutele radadele ja teedele, mida varem käidud pole.

Küsi nõu või abi!

Esmase konsultatsiooni käigus saad ülevaate, kuidas koostöö käib ja mis kasu see Sulle ja Sinu ettevõttele annab. Kasuta julgelt võimalust!